Hakkımızda

Cansu Yumurta Afyonkarahisar Başmakcı’dan Denizliye gelen   2 kuşaktan beri  tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunan bir aile çiftliğidir. Ağırlıklı olarak yumurta üretimi, yapılan çiftliğimizde 2013 yılının başı itibariyle doğal yumurta üretimine ağırlık verilmiştir.

CAnsu Yumurta ,doğallık ve sağlıklı üretim yapmayı kendine hedef edinmiş, tavukları sadece üretim aracı olarak görmeyip canlıların yaşam koşullarına saygılı bir şekilde üretim yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Neden Cansu Yumurta

 Doğallığı nedeniyle Turizm Bakanlığı korumasında bulunan bir bölgede Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığının denetiminde üretim yapılması.

 Yapılan bilimsel araştırmalara göre Ege yöresinde üretilen serbest tavuk yumurtalarının Anadoluda üretilen serbest tavuk yumurtalarına göre besin değeri ve kalitelerinin %70 ‘e yakın daha yüksek olması.

 Üretimden dağıtıma profesyonel ekibimizin sağlık, doğallık ve kaliteden ödün vermeden lojistik açıdan titiz davranarak müşterilerimize yumurtalarını taze ve hızlı ulaştırmayı ilke edinmemiz.

 Müşteri memnuniyetimiz için ciddi ve özverili çalışmamız.

WhatsApp chat