MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MÜŞTERİ ve Cansu Yumurta ltd. Şti bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır.
1. TARAFLAR
Merkezefendi/Denizli adresinde mukim ve Cansu Yumurta LTD.ŞTİ (iş bu protokolde kısaca “Cansu Yumurta” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta Yumurta Şatışı’ni satın alacak olan şahıs veya şirket (bundan böyle MÜŞTERİ olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir.
2. SÖZLEŞMENİN KONUSU
a) Cansu Yumurta ’nin hazırlamış olduğu Yumurta Şatışı’nin satışı için Cansu Yumurta ve MÜŞTERİ arasında yapılmış sözleşmedir.
b) Satış sitemiz’ den yapılan üyelikte belirtilen e-posta adresiniz, tebligat adresi olarak kabul edilir.
c) Bu sözleşme 8 ana madde olarak düzenlenmiştir.

3. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ
Bu sözleşme, MÜŞTERİ’ninCansu Yumurta ’ nden Yumurta Şatışı’nin siparişini vermesiyle başlar ve Cansu Yumurta ’nin MÜŞTERİ’nin adresine teslim edilmesi ile geçerlilik kazanır.
4. ÜCRET VE ÖDEMELER
Sözleşmeye konu olan abonelik ücreti satış sitesinde belirtilmiştir. Sipariş esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve MÜŞTERİ’nin bu ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu satış sitesinde belirtilen saat aralığında gün içerisinde Yumurta Şatışı aktif hale getirilir. Belirtilen fiyatlar KDV dahil fiyatlarımızdır.
5. HİZMET
a) Cansu Yumurta tarafından kullanıcıya sunulan kullanıcı adıyla Yumurta Şatışı verilir. Yumurta Şatışı, abonelik işlemini gerçekleştirirken belirtilen süre ile sınırlı olup, zamanı geldiğinde Müşteri süreyi uzatabilir.

b) MÜŞTERİ Yumurta Şatışı hizmeti alırken, Aynı zamanda internet sitesi üzerinden de Mobil gazete abonesi olmuş sayılır.
6. TARAFLARIN HAK VE SORUMLULUKLARI
a. Cansu Yumurta Aboneliği’nin süresi Abonelik sırasında belirtilen süre ile sınırlıdır.
b. Cansu Yumurta , MÜŞTERİ’nin hizmetine sunduğu Web Sitesi’nin sözleşme süresi boyunca teknik aksaklıklar ve zaruretler dışında devamlılığını ve çalışabilirliğini taahhüt eder. Alt yapı kaynaklı problemler ve Bakım çalışmaları dışında sitelerin açık duracağını taahhüt eder. Ancak saldırı veya datacenter dan kaynaklı sorunlardan sorumlu tutulamaz.
7. SÖZLEŞMENİN FESHİ
MÜŞTERİ’nin Yumurta Şatışı’ni sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti ya da ödemesini zamanında yapmaması halinde Cansu Yumurta sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.
Cansu Yumurta , Gazetenin Müşteri Adresine ulaşmasından itibaren sürenin bitiminden önce de e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait abonelik hizmeti süresinin uzaması ile ilgili yeni içerik ve ödeme şartlarını gönderecektir. Telefon ile bildirim 1 (bir) defa yapılacaktır. Yeni dönem için verilecek hizmetin içeriği müşteri tarafından olumsuz görüş bildirildiği takdirde alınacak hizmetlere karşılıklı son verilebilir. Ödeme yapılmamasına müteakibengün içerisinde veriler silinir.
8. CEZA
a) Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Denizli Mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.
bu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır.

WhatsApp chat